Александр Ладик (ladik_alexander) wrote,
Александр Ладик
ladik_alexander

СВІТЛО УКРАЇНИ-РУСІ, ЩО ВІДРОДЖУЄТЬСЯ, ЗАПАЛЮЄ ВЕСЬ СВІТ!

Сьогодні Україна стала ареною битви, від результату якої залежить майбутнє світу…
Кожен народ має відродитися в час, коли замикаються кола долі всіх земних народів і країн. Все, що досягло в минулому свого розквіту, сьогодні має знов відродитися на новому витку розвитку, розпростати крила й здійнятися в духовному Поступі, якщо воно дійсно є добрим, а все, що несе в собі зло чи неповноцінне — приречене на самознищення від надлишку власного зла, котре несе руйнування.

Настав той час, коли в Україні стає чутним голос особливих, незнаних раніше людей, що несуть в собі духовний імпульс до розбудови нового світу, де понад усе ставиться верховенство дійсно справедливого Права та Законів буття! На благословенній українській землі духовно дозрів народ, що прокинувся до самоусвідомлення, коріння якого походять з глибин століть. Це гідний і світлий народе-землероб, народе-воїн, для якого прагнення волі і працелюбність, як і щира побожність, є невід’ємними частинами його живої душі. Йому не притаманні ані агресія, ані ксенофобія, ані ненависть чи злоба. Цей народ несе в собі духовну силу небес і мудрість землі, він прагне до творення і оновлення, народ, який наробив багато помилок в минулому, пережив багато зрадництва та страждань і через них багато чому навчився.

War_1small

МАЙДАН ЯК ДУХОВНЕ ЗВЕРШЕННЯ


    Майдан — це початок великої битви за Україну в верішальний доленосний час. Повільно пробуджувався Дух Нації, гартуючись перед битвою, яка сьогодні досягає свого апогею.
       Взимку 2013-2014 рр. в столиці України яскравим спалахом перед усім світом запалав Майдан як щось надзвичайне та не схоже на швидкоплинні й звичні протести економічного характеру в інших країнах світу. Майдан став безпрецедентним прикладом відкритої, масової та героїчної боротьби світлих людей не за матеріальні, а за духовні цінності, прикладом самопожертви заради досягнення своїх ідеалів! Він дійсно став епохальною подією для всього світу і не тільки через суворі місяці боротьби за виживання посеред зимових холодів, спроб ворогів його очорнити, залякати й знищити відкрито ззовні або зсередини через зраду. Завдяки об'єктивним документальним репортажам з епіцентру подій усі побачити тут щось незвичайне й живе за своєю суттю: справжнє народовладдя, небачену самоорганізацію, творчость, справжню духовність, наснагу, щоденний малий і, насамкінець, — великий героїзм. Цей героїзм, що спалахнув на Майдані високим духовним полум’ям, немов пробивався назовні крізь буденну полову, поступово, з глибинного, ще неусвідомленого відчуття, поки явно не заявив про себе впевненими закликами й сміливими вчинками, адже його зерна впали на вже століттями зораний ґрунт. Наче священна молитва й обітниця, як заклинання знов і знову повторювалися слова українського гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу Свободу!», а головним гаслом Майдану став бандерівський заклик: «Слава Україні! Героям Слава!». — І ці слова дійсно духовно притягували світлі промені згори, налаштовуючи всіх, хто щиро звертався в молитвах до небес, на високу хвилю справжнього Героїзму!
     Майдан став відродженою в сьогоденні прадавньою формою громадського самоврядування, що існувала в Київській Русі та Запорізькій Січі. В духовному сенсі Київська Русь відроджується на новому оберті еволюції народу.

    На фундаменті стародавньої Русі постає оновлена й перетворена Україна — держава, яка століттями була захисним форпостом, краєм оборони на перехресті різних шляхів і народів, а сьогодні дійсно стоїть на Передньому Краю всіх доленосних подій та вирішальної Світової битви!

     Майдан запалив не тільки вогонь барикад, захищаючись від навали мороку, який прагнув поглинути духовне світло і волю народу, — Майдан розпалив полум’я духу України! Свою долю там виборювали представники всіх частин країни, й тепер Майдан — це не лише центр Києва, а живий Дух народу, що прокинувся, усвідомлюючи поклик Волі Божої до духовного перетворення як вимоги нового Часу, відлік якого почався…
    Українці щиро прагнули й потребували духовних змін. І це стало відбуваться на Майдані за кілька місяців, коли в щоденній боротьбі з явним і прихованим ворогом повільно з’явилися паростки народного Духу, що палко прагнув оновлення і розбудови життя за Законами вищої Справедливості. За кілька місяців Майдану українці пройшли еволюцію та усвідомили, що Свобода, Добро, як і всякий Ідеал мають свою дужу високу цінність і вимагають того, щоб за це самовіданно боротися, не боячись віддати за це найдорожче, аж до свого життя.
    Майдан став осередком, де поєдналися кристальні різновиди та прояви людського суспільства й навіть людства в його зрізі, адже тут були присутні представники багатьох народів та релігійних конфесій — іудеї, мусульмани, індуїсти, буддисти, язичники-рідновіри та християни всіх церков. Були тут вірмени, азербайджанці, грузини, африканці, американці (навіть кубинці), громадяни багатьох європейських країн. Разом з українцями пліч о пліч стояли євреї, татари, росіяни й білоруси. І в трагічні дні розстрілу на Майдані загинули люди різних національностей та віросповідань, їх всіх пов’язувала одне — прагнення до Справедливості та Свободи духу!
     Политим кров’ю сотень героїв Київський Майдан став сакральним місцем. В астральному світі він породив також живу сутнісну істоту, яка впливає на Україну-Русь, що відроджується.

Майдан_3
Майдан_1

     В Україні починається духовне відродження, про яке багато говорять, але ще не достатньо усвідомлюють. Цей шлях триватиме не місяць і не рік, ще попереду відбудуться битви. Але найважливіше, як основа майбутнього доленосного звершення, вже відбулося і відбувається зараз, а тому від кожного з нас залежить доля України та остаточний підсумок вирішальної битви, тієї битви, що вже перейшла межи України чи Російської Федерації. — Вже йдеться про бій між двома всесвітніми центрами, й ця битва є також проявом великої доленосної битви між Світлом та Темрявою.
     Всі, хто пройшов через полум’я Майдану, навіть ті, хто був далеко, але яких також духовно запалив його очищувальний світоносний вогонь, вже ніколи не будуть покірними обставинам, байдужими, заляканими чи слабкими, вони прагнуть змінити світ на краще й зроблять все, щоб їх Ідеали стали реальністю. Такі люди не бояться смерті, бо знають, що й в Потойбічні наша сутність та буття розкриваються ще сильніше!
     Українцям не потрібна Європа, яка вже втратила свої ідеали. Європа не допомагала українцям, коли вони потребували цього і просили про допомогу, закривала очі на всі злодіяння влади, не реагувала на викрадення, тортури й вбивства мирних протестуючих на Майдані, поки він не перетворився з мирного в палаючий! Ця напівжива-напівмертва Європа своїми нікчемними інституціями лише прикриває фінансові стосунки й «відмиває» брудні гроші великих злодіїв з РФ та України, що використовує задля потреб економіки своїх країн. Майдан вийшов за рамки європейської ідеології та розвінчав міф про "європейські цінності", коли Європа явно показала, що матеріальні цінності й бізнес із сатаною переважає там над усіма іншими цінностями! — Шукаючи найвищі цінності та ідеали в Європі, українці насправді знайшли їх у собі — в Україні! — Вони сказали: «Шукаючи Європу, ми знайшли Україну!»
    Однак Україна залишиться слабкою, поки не зміниться свідомість народу, який дасть справжніх Лідерів, здатних змінити чи усунути від влади шкідливі бізнес-клани, котрі штучним економічним безладом створюють умови для викачування незліченних багатств щедрої землі! При цьому явні вороги й тимчасові сильні "союзники" також зацікавлені робити Україну слабкою і неповноцінною, використовуючи її лише як сировинну базу, — вони ясно розуміють, що сильна процвітаюча Україна різко змінить увесь баланс сил в Європі та світі! Подачки зарубіжних фінансових донорів без інвестування в економіку лише тугіше затягують зашморг на шиї країни-боржника. Для нації, що піднялася проти злодійства за справедливість і закон, самозрозумілим є те, що сили для будівництва власної могутньої держави потрібно відшукати в собі. Шлях поступу відкриється, коли, нарешті, з гри назавжди будуть виведені всі "державні керманичі", котрі займалися лише власним збагаченням, разом з прислуговуючим їм чиновниками, що використовують владу лише для особистого зиску.
     Тепер українці мають свій Ідеал, і він вище ніж у Європі чи де інде, українці ще на Майдані самі показали Європі та всьому світу те, на що там зараз ніхто не здатний — самоорганізацію, справжню духовність, живий дух, дійсний героїзм, нездолану мужність та полум’яну волю до перемоги й торжества справедливості. Захищаючи своє право на свободу й гідність на Майдані, українці боролися за свої світлі переконання та Ідеали й були готові жертвувати заради цього своїм життям, а наразі відстоюють на східних кордонах незалежність і цілісність своєї вітчизни, йдучи в бій на смерть. Бійці Збройних сил України та Добровольчої народної армії несуть в собі живий дух Майдану, пробуджену свідомість громадян-воїнів України-Русі та самовідданий героїзм!
Саме тепер в Україні б’ється живе серце, живий дух не лише Європи, але й оновлена душа та серце всього світу! І нині вже проходить великий Поділ людей по тому, як вони навіть ставляться до подій в Україні — вони опиняються відразу ж або тут або там немов за барикадами, вже неможливі «переходи», нема вже ніяких «ґрадацій», або «середини».

ЗЛАМ ВІДМЕРЛОГО І ТВОРЕННЯ НОВОГО ЛАДУ


        Недавні події в Україні від початку Майдану 2013 р. до сьогодні стали наріжним каменем внутрішного «я» серед більшості людей світу, а для багатьох прихильників старих світоглядних ідей — каменем спотикання, це стало перевіркою на істинність для всіх світових інститутів, на яких базуються основи людських міжнародних взаємовідносин — від прав людини й правосуддя до геополітичних зобов’язань світових організацій з безпеки й гарантуванні кордонів країн, потрясаючи основи всього світоустрою!
     Кожна людина вже не може залишатися осторонь і змушена зробити певний вибір, свідомо прийняти певну духовну сторону, відповідно до почутого та побаченного через теле- та інтернет-новини!
         Весь колишній віковий світовий порядок порушений, щоби виник Новий!
        Усе накопичене в світі зло тепер заворушилось і проявилось по всіх усюдах в усіх земних країнах. Усюди йде розділення людей на два полюси, де правда та неправда, добро та зло знаходять в людях підготовлений ґрунт для проявлення, що є також наслідком дії доленосних світових звершень. Все, що було перемішано напівдобре чи напівпогане, напівсвітле чи напівтемне повсюдно визначається як остаточний сталий рід. Світло й пітьма, добро чи зло тепер відбиваються і проявляються у форматі зміненій реальності нового світу!

War_2small

    Сталося так, що саме в найбільшій світовій державі, яку вже давно називали Імперією зла, вся пітьма прорвалася назовні, заволодівши більшістю населення, до складу якого відносяться багато національностей, отже ця країна є певним зрізом великої частини людства. Це не означає, що зла немає в інших, але якась земна подоба «престолу сатани» завжди вибирається за основу для прояву, де злу відкриті, де для нього в людських душах є основа, найбільш підготовлена й всеохоплююча.
    Російська імперія давно вже стала благодатним ґрунтом для прояву темних облудних ідей, де вони досягли максимального вираження і масовості. Саме в Російській Федерації як найбільшій у світі євро-азійській державі зосередилось всі прояви брехні, мороку, зла, ненависті, жадоби та агресії. При цьому там майже повністю спаплюжені основоположні поняття добра і зла, коли вони несвідомо або цілком свідомо можуть переставлятися відповідно до бажань людей!
  Порушивши всі Заповіді Божі, за підтримки значної більшості своїх громадян РФ під приводом порятунку «своїх братів-росіян» спочатку замасковано, а потім і більш відкрито вдерлася до України, щоб захопити її, приєднавши до кордонів колишньої Імперії, зруйнувавши її як державу, задля задоволення низького потягу до володарювання й поглинути або… знищити все, що загрожує її темній сутності — все світле, живе, міцне та вільне в духовному сенсі. При цьому російське вторгнення прикривається найгіршими представниками місцевого населення, що ненавидить Україну, в якої вони народилися, бо завжди бачили в Росії країну своїх мрій, де справджуються всі їхні сподівання! Російські військові підрозділи й диверсійні групи цілковито спираються на місцевих українських маріонеток серед маргіналів з кримінального середовища, продажних і викривлених особистостей дуже темного духовного рівня, що готові знищувати й вбивати, насолоджуючись ненавистю і жорстокістю!
     Очевидно також і те, що нинішня Російська імперія запустила механізм саморуйнування, коли почала своє вторгнення в Україну. І це відбудеться, не миттєво, але протягом найближчих кілька років! Свою важливу роль в цьому відіграють проти РФ економічна блокада, банківські й фінансові санкції США, Великобританії та деяких основних країн світу як найсильніших гравців на світовій арені.
    Інформаційна війна, яка ініціюється в Росії на загальнодержавному рівні та стала офіційною політикою агресивної влади, охопила також увесь світ, бо найзапекліші та вирішальні бої точаться саме на ефірному рівні, де панують центри мислеформ та кореняться всі спонукальні мотиви дій великих мас людства. Трохи згодом це отримує матеріальні прояви у вигляді певних подій на Землі — військових, геополітичних чи фінансово-економічних суперечок та війн. Центри мислеформ, що впливають на цілі народи людства, мають вагому силу для кінцевого результату битви.
     Російські й підконтрольні Москві європейські ЗМІ ведуть багато оплачену Кремлем жахливу і брехливу пропаганду проти України. У цієї війни нема кордонів ницості й безчестя, використовуються всі засоби, які навіть важко уявити нормальній людині. Брехня сягнула небачених досі масштабів, перетнула всяку можливу мислиму й немислиму межу, що можна передбачити. Як знаряддя найгіршої пітьми ця брехня використовує свідому підміну всіх основоположних слів та понять, створюючи викривлений світ брехні, такий собі «антисвіт», де все перевертається наче в кривому задзеркаллі. Все переставляється місцями — чорне стає «білим», темрява стає «світлом», злодій стає «жертвою», все віддзеркалюється навпаки — добре та лихе, справедливість та свавілля, чесноти та вади, честь та безчестя, реальність та вигадка!
     Багатьом необхідно усвідомити, що не існує можливості перемогти суперника в чесній суперечці, коли хтось ґрунтується на брехні у своїй точці зору, якщо тільки він сам не усвідомить цього. У суперечці щодо визначеного конкретного факту той, хто каже правду, завжди програє тому, хто бреше, оскільки він обмежений правдою, а брехун може виходити за всі рамки і без кінця формувати нову брехню! Важливо знати, що побудований на брехні певний «антисвіт» все ж існує в ефірному світі мислеформ. Для тих, хто підживлює його власними подібними думками, його реальність безсумнівна і незаперечна, тому марно і навіть шкідливо витрачати зусилля і час на переконання тих, хто стоїть на брехні, переконаний, що це істина в останній інстанції. Викривлена реальність — це середовище, в якому вони існують кожен день і час. Щось зміниться лише тоді, коли вся брехня несподівано зазнає краху. Уявіть, наскільки глибоко це потрясе всіх, хто духовно прив’язався до спотвореного розуміння світу, чого б це не стосувалося!
     Потрібно ясно розрізняти те, що пітьма не здатна породжувати щось по-справжньому сильне та яскраве, а тому завжди користується лише підробками, сурогатами того, що було вже створено Світлом! Під час Майдану в Києві та в інших українських містах виникали карикатурні Анти-Майдани, в яких навіть тільки за обличчями можна було розпізнати темних і сірих людей-"зомбі", що легко купувалися за гроші, маючи життєві цілі лише в задоволенні своїх примітивних земних потреб. А після Майдану, прикриваючись як камуфляжем вдаванними "народовладдям"-"демократією", під керівництвом спецслужб із Москви в різних східноукраїнських містах стали виникати «народні республіки» з маргінальними лідерами, які здебільшого вийшли з середовища кримінальних злочинців або продажних зрадників Батьківщини. І за першої нагоди навіть загибель людей використовувалася ляльководами з Кремля для створення пантеону героїв-мучеників, хоча в деяких випадках ситуація, що призводила до смерті людей, готувалася саме агентурною мережею із зрадників та російських диверсійних груп. Все це створювалося й робиться на противагу неймовірним проявам істинного героїзму, що спалахнув серед щирих українців, справжніх воїнів духу, які жертвують своїми життями заради високих Ідеалів та захищають свою Батьківщину від ворогів і ненависників…

БИТВА ЗА СВІТЛО НА ЗЕМЛІ


     Брехня проти Правди, Боротьба за Істину — є найголовнішими ознаками великого Світового Перелому, коли все людство остаточно явно визначає, чого воно вартує. Тоді станеться те, що обере найсильніша частина людства: очищення й відродження або невідворотна деградація й занепад. Або в запеклій боротьбі переможе Нове та життєдайне, або Старе через порушення природних Законів потягне в безодню розпаду викривлене та невиправне людство…

     Почуйте, усвідомте: Доля Землі, всього світу вирішується в Україні, чи буде війна чи запанує мир, саме тут вирішується, чи переможе Світло або пітьма! Бо саме в Україні боротьба на Землі за Світло проти мороку в душах людських знайшла для себе підготовлений ґрунт та проявилася саме таким чином, охоплюючи всі країни світу. –

     Нині у світі відбувся поділ людей в дії Божого Суду! Все зрушило з місця, прокинулось. Як і було багато разів сказано, цього ніхто з людей не очікував. Ніхто не мав знати заздалегідь, коли, де та яким чином це відбудеться, коли почнеться Апогей Суду. Всі “тлумачі" чекали лише на природні катастрофи…
     А втім як найчастіше уявляють собі Страшний Суд? — Хтось чепурненький та "надто духовний" стоїть в стороні, а навколо всі грішники корчаться й гинуть у муках? У це вірять тільки фанатичні безумці з величезною гординею. Ніхто не залишиться осторонь і ніхто не зможе пройти ворота Суду без приголомшливого душу великого випробування, що дознає справжню духовну сутність кожної особистості, якою вона є насправді за своїм світосприйняттям, прагненням, за сукупністю всього, що становить діяння людини — її воління, думки, слова та вчинки. Світовий Суд — це сувора перевірка всіх на істинність, на здатність приймати правильні рішення та робити правильний вибір в різноманітних обставинах і подіях! Істинний Суд полягає зовсім не в загибелі недобрих людей в земних катастрофах, адже люди завжди вмирали і продовжують вмирати від старості чи хвороб. — Остаточний Суд Духу полягає в усвідомленому виборі: людина добровільно обирає свій подальший шлях, вибираючи з двох основних напрямків — духовне Очищення й Відродження або Падіння в розпад та духовна Загибель особистості! Кожна людина повинна пройти обраний нею шлях, що в подальшому виведе її вгору або вниз, але ніхто не побачить заздалегідь, куди приведе його цей шлях — до світла або в пітьму, — поки не дійде до кінця!
     В дії Суду згори внаслідок наближеного тиску Світла людський дух пробуджується, щоб показати свою істину сутність, в прискорених взаємодіях все і кожен спонукається до руху та повністю виявляє себе за остаточно визначеним ним самим родом прояву. Вирішальну роль тут відіграє те, чи правильно людина, як і будь-яке створіння, рухається в потоках живих Законів у тому місці, де перебуває в цей час, не важливо — на Землі чи в Потойбічному.
     Силою Випромінювання Світла, все, що було підготовлено для Суду та виткане як нитки Світової тканини, тепер неминуче охоплює все людство і ніхто не зможе залишитися осторонь.
      Суд вже діє, і він триває саме тут і зараз, і всіх людей скрізь розділяє Меч Суду!
    Ніхто не очікував, не знав, яким чином це станеться, але це вже сталося, це почалося! Прискорюючись, все тепер пройде через Полум’я Суду.
    Майдан у Києві став певним стартовим місцем для розгортання дії Суду. Починаючи з України хвилі Суду розходяться по всьому світу. Це торкнеться всіх, охопить всі країни Землі! Від розвитку подій в Україні залежить доля світу!
    Непоміченим для більшості людства вже майже століття тому стався Світовий Поворот, який для земного людства проявився також у відкриттях у різних галузях його діяльності, в прискоренні науково-технічного прогресу, що завдяки інформаційним технологіям та можливостям вдосконаленої техніки дозволило позбутися всіх минулих обмежень у взаємообміні інформацією, думками, переробці та упорядкуванні великих обсягів накопичених знань та значно пришвидшило пересування людей у просторі. З’явилися небачені можливості задля швидкого прояву дійсних здібностей кожної людини та напрямку її прагнення…
    Вже почався новий відлік Світового Часу, Часу Іспиту для всіх створінь. Це новий Етап, що інколи називають Ерою Водолія — того, хто ллє згори в Творіння Силу Світла як живі води потоків Закону. Людство увійшло в Епоху Тисячолітнього Царства Волі Божої, як це позначали й провіщували провісники в різних народах, але передусім, має зруйнуватись все нікчемне та хибне, створене людьми, щоби на очищеному ґрунті змогло будуватися щось нове й непохитне, що вібрує в Божій Волі! Через спротив духовно затьмареного людства це не може бути часом благоденства чи затишшя, напроти — вся темрява та нечесть, які зараз посилюються, мають бути зметені як сміття з чистого лика Землі. Цього не зробить за людину Бог, це може бути лише справою людства, кожної людини, що наче на духовному іспиті має довести тепер під Час Остаточного Суду своє право на свідоме буття як духовна особистість, що придатна до творення, а не руйнування!
   Сьогодні бій проти темряви за Світло досяг апогею! Боротьба триває усюди, але часто це не помітно для пересічних людей, що духовно сплять, але й вони роблять свій вибір навіть не усвідомлюючи цього. Світові впливові лідери та багато людей повсюдно в світі розділилися й чітко проявилися в двох родах. Це розділення на світло і темряву — таке, якого не було ще. Таким чином на Землі вже зараз вершиться Армагеддон — остання Битва Світла проти Темряви, битва світлих сил проти всього мороку серед духів людських, в останньому прихистку всякої пітьми, де вона укорінилася. Зараз кожний бореться за Світло в самому собі! А багато хто уявляв Армагеддон зовсім інакше…
     Віднині час вичікування, дозрівання і вибору людських духів вже сплив, і заціпеніння, яке охопило земну кулю, врешті скинуто немов гнітюче покривало, всі вже повинні остаточно визначитися і стати духовно живими. Все відбудеться в найближчі роки, доля кожного вирішиться і вже вирішується зараз, тому що всі стримуючі Суд стіни прибрані, нитки долі остаточно розв’язуються або… розрубуються! Настав вирішальний час для кожного духу.
    Вічні Слуги Всевишнього, Владики стихій, що є провідниками та виконавцями Волі Божої, наблизилися до земного людства, щоб принести силу своїх випромінювань, щоби сплести нову Тканину Долі Землі. Вони наблизилися до нас, коли вирішується доля людства, і з їх наближенням настав Час, відомий як Судний Час, Суд над людством — Страшний Суд, Час Істини і визначення остаточної Долі кожного духу.
Цих Сутнісних і високих Духів мають змогу побачити і почути деякі обрані люди, і тепер у багатьох проявилися й посилилися здатності до яснобачення і яснослухання…
    Прийшов Час Меча. — Настав етап остаточного поділу, відсікання світлого від темного, духовно живого від духовно мертвого, корисного від шкідливого.

War_3small

    Над Землею височіть велика постать носительки Меча і Терезів Правосуддя, її знають під ім’м Феміди, і вона спрямовує до людства Випромінювання Справедливого Суду. Шальки Терезів відокремлені, більше не буде можливостей щось змінити, коли вибір вже був зроблений людиною! Всі та все вже виважено на Терезах Справедливості, кожен зважив себе на них своїм рішенням і особистим вільним вибором. Стався відбір серед усього земного людства, тепер Меч Правосуддя й Справедливості відокремлює зерна від полови на дозрілому полі паростків, що розвинулись із сімені людської духовності.
     Величний Архангел надсилає чисту силу Світла для очищення тих, хто відкривається променям згори, він здіймає свій меч, щоб допомогти знищити останні мури темряви довкола Землі та очистити нарешті Творіння від темного та неповноцінного бруду, котрий породжує своїми діяннями затьмарені людські духи… Пильнуйте та моліться, звільніться від усього старого та відмерлого, щоб відродитися до життя і не опинитися в числі тих, що підлягають розпаду. Дозвольте крізь вас відтепер і назавжди вільно литися потоку небесної води з верхівки Дерева Життя до самої Землі!

© Олександр Ладік / Alexander Ladik / 25.03, 22.06.2014.

Посилання на http://ladik-alexander.livejournal.com/531.html обов’язкове.

Використання інформації з сайту дозволяється тільки при умові розміщення активного посилання на цю сторінку.
© Всі права застережено. У тому числі на використання тексту та ілюстративного матеріалу статі.

Версия на русском :
Tags: Ідеали, Істина, Апогей Суду, Армагеддон, Архангел, Бог, Божа Воля, Водолій, Всевишній, Вічність, Дерево Життя, Доля, Закони, Майдан, Очищення, Правосуддя, РФ, Російська Федерація, Русь, Світ, Світло, Світовий, Справедливість, Страшний Суд, Терези, Тисячолітнє Царство, Україна, Феміда, Час Меча, битва, боротьба, буття, бій, вибір, вирішальний, вогонь, відродження, війна, героїзм, добро, дух, духовний, душа, живий, зло, людство, морок, народ, нація, небесна, полум’я, правда, пітьма, розділення, сакральне, свобода, темрява, українці, імперія зла, інформаційна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments